Vásárhelyi Pál Tagiskola, Tiszabábolna

2009-ben indult osztályaink

1. osztály

Osztályfőnök: Tamás Józsefné

Mezei Ákos, Szlávik Attila Gergő, Vank Márió, Vágási Melinda, Gál Barbara Bianka, Hajdu Zsuzsanna, Lakatos Brigitta, Pece Kitti, Stáhl Dzsesszika (hiányzik)

2. osztály

Osztályfőnök: Jakab Sándorné

Török Roland, Horváth Máté, Molnár Kata, Kovács Laura, Balázs Enikő, Sepsi Patrik, Kovács Laura, Czövek Bettina, Gál Laura, Kovács Dominik, Skarupa Fanni,  Czifra Boglárka, Nagy Tünde

3. osztály

Osztályfőnök: Kiss Balázs

Pintér Szabolcs, Kovács Dániel, Magyar Gyula, Burka Kitti, Kovács Eszter, Kovács Dominika, Szlávik Szabolcs, Molnár Gitta, Besenyei Piroska, Ficzere Zsanett, Pintér János Alex, Suszter Martin (hiányzik)

4. osztály

Osztályfőnök: Juhászné Gólya Edit

Pintér Márk, Jakab Patrik, Burka László, Veres Dávid, Sepsi Pierre, Török Klaudia, Kovács Patrícia, Molnár Vanessza, Nagy Boglárka, Czifra Zsófia, Berecz Flóra, Szeli Bernadett, Bartók Eszter, Vágási Viktória, Magyar Gyula (hiányzik)